gazete anamur
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Sponsor Alanı


Ana Menü

Sponsor Alanı

 

Sponsor Alanı


Dost Siteler

HAVA DURUMU

ANAMUR

Saat

Sponsor Alanı

 

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 56  
»Bugün 1015  
»Toplam 5194246  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.91.121.255
» Bu sitemizi ziyaretiniz
HER ZAMAN ÜRETENİN VE ÇALIŞANIN YANINDAYIZ

HER ZAMAN ÜRETENİN VE ÇALIŞANIN YANINDAYIZ

Tarih 26 Mayıs 2016, 23:17 Editör

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu sanayi esnafının sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

HER ZAMAN ÜRETENİN VE ÇALIŞANIN YANINDAYIZ

 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu sanayi esnafının sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

 

Tollu, Sanayi Sitesi Başkanı Süleyman Uygun ve Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan ve sanayi esnafıyla birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

 

 

Esnafların öneminin ve sorunlarının da konuşulduğu kahvaltıda, esnafların bu ülkenin lokomotifi olduğu vurgusu yapıldı. Küçük esnaf ve sanatkârın çok önemli bir yeri olduğunu söyleyen Tollu, Erdemli ekonomisine olan katkılarına değindi. Karşılıklı sohbet eşliğinde geçen kahvaltıda esnaflar belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını belirttiler. Sanayi Sitesi Başkanı Süleyman Uygun ve Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, “bugün başkanımızdan bir isteğimiz olmayacak yaptıkları hizmetler için teşekkür edelim hem de beraber sohbet edelim sağ olsun başkanımızda bize bu yoğunlu arasında vakit ayırıp geldi biz kendisine çok teşekkür ederiz çalışmalarında kolaylıklar dileriz” dediler.

 

 

 

TOLLU: “ESNAF BİZİM GÖZBEBEĞİMİZDİR"

 

Esnaflığın tarihin en eski zamanlarından bu güne Türk toplumunda kabul gören bir müessese olduğunu ifade eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Ülkemizin ilerlemesi, gelişmesi için büyük gayret sarfeden esnaflarımız bizim gözbebeğimizdir. Sanayi esnafımızı önemsiyoruz. Çünkü sanayi esnafımız ilçemizin olduğu kadar ülke ekonomimize de canlılık katıyor. Ekonomimize ciddi anlamda katkıda bulunuyor. Biz Erdemli Belediyesi olarak esnaflarımızın emrine amadeyiz. Esnafımızın ilerlemesi gelişmesi, sorunlarının giderilerek çözüm bulunması konusunda 7 gün 24 saat yanınızdayız. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

 

 

BAŞKAN TOLLU TARIM ORGANİZE SANAYİ ÇALIŞMALARI HAKKINDA ESNAFI BİLGİLENDİRDİ

 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’de yaşam kalitesinin arttırılması için çaba sarf ettiklerini söyledi. Bu kapsamda tarım organize sanayi projesinin Erdemli için çok büyük bir kazanım olduğuna vurgu yapan Tollu, “Erdemli’nin ekonomik anlamda büyümesine büyük katkı sağlayacak olan organize sanayi bölgesi projesinin hayata geçirilmesi adına büyük yol kat ettik. Valiliğe evrakımızı teslim ettik. Resmi prosedür yerine geldiğinde Erdemli’mize organize sanayi alanı kazandırmış olacağız. Organize sanayi alanı Erdemli’mize kazanıldığı zaman hem ekonomi açıdan hem sosyal açıdan çok ciddi bir ivme kazandıracağız. Yüzlerce zengin yatırımcı Erdemli’ye gelip yatırım yapma imkânı bulacak. İlk etapta yerli esnafımızla başlayacağız. Organize sanayi alanı tam olarak faaliyete geçtiğinde ilk etapta yedi bin insanımız iş imkânı bulacak. Bu da Erdemli’mizde işsizliğin önüne bir nebze de olsa geçmiş olacak. El birliği gönül birliğiyle Erdemli’mizin zenginleşmesini daha yaşanır bir kent haline gelmesi için elimizden ne geliyorsa yapağız”  dedi.

 

 

 

Başkan Tollu, bütün esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar diyerek konuşmasını bitirdi. Toplantı esnafların başkanla toplu fotoğraf çektirmesiyle sona erdi.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EKONOMİ

Ayıplı Mal ve Onarım Süresini Aşma

Ayıplı Mal ve Onarım Süresini Aşma KazaMağdurDer Gn. Bşk. Ali Körükçü; "Tüketiciler ayıplı ürün ve hizmetler karşısında hemen ilgili firmaya müracaat ...

TÜRK BÜRO-SEN'DEN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ

TÜRK BÜRO-SEN'DEN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ Türk Büro-Sen Mersin Şubesi Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa GÜVEN, TÜİK'in açıkladığı 2016 enflasyon...
SEÇİM SİSTEMİ İMAMOĞLU VE YAVAŞ21 Nisan 2019

Sponsor Alanı


SON HABERLER

Sponsor Alanı

Son Dakika Haber

Sponsor Alanı

 

Her Hakkı Saklıdır - 2012 (Fatma ARIKAN)
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi