gazete anamur
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Sponsor Alanı


Ana Menü

Sponsor Alanı

 

Sponsor Alanı


EN ÇOK OKUNANLAR

Dost Siteler

HAVA DURUMU

ANAMUR

Saat

Sponsor Alanı

 

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 17  
»Bugün 1255  
»Toplam 4401359  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.161.40.41
» Bu sitemizi ziyaretiniz
ERDEMLİ KIZKALESİ YEREL MEDYA GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR

ERDEMLİ KIZKALESİ YEREL MEDYA GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR

Tarih 30 Eylül 2016, 14:42 Editör

Erdemli Belediyesinin projesi olarak geçtiğimiz yıl ilki yapılan Kızkalesi Yerel Medya günleri etkinliğinin bu yıl ikincisi için hazırlıkların sürdüğü bildirildi.

ERDEMLİ KIZKALESİ YEREL MEDYA GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR

Erdemli Belediyesinin projesi olarak geçtiğimiz yıl ilki yapılan Kızkalesi Yerel Medya günleri etkinliğinin bu yıl ikincisi için hazırlıkların sürdüğü bildirildi. Geçtiğimiz yıl Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay’ı kapsayan projeye bu yıl, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Kilis de eklendi.

 

Geçtiğimiz yıl ilk defa hayata geçirilen projede yerel medya mensupları bir araya geliyor. Bu yıl daha kurumsal bir yapı içerisinde bu etkinliğin ikincisini gerçekleştireceklerini dile getiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, 14-15-16 Ekim 2016 tarihleri arasında Kızkalesi’nde gerçekleşecek olan bu projeye bölge gazetecilerini davet etti.

 

TOLLU: YEREL MEDYA KONUSUNDA BİR FARKINDALIK OLUŞTURUYORUZ 

Geçtiğimiz yıl çok başarılı bir etkinlik yaşadıklarını ifade eden Tollu, “geçtiğimiz yıl katılan dostlarımız son derece memnun kaldılar. Elbette eksiklerimiz vardır. İlk defa yaptığımız bir organizasyondu ama bir samimiyeti ortaya koymuştuk. Bu yıl daha kurumsal hareket ediyoruz. Etkinliğin iki ayağı bulunmakta. Bunlar medya ödülleri ve yerel basının sorunlarına ilişkin çalıştaydan oluşmaktadır. Üniversitelerin iletişim fakültesinden akademisyenlerimiz bu projede hem görev alıyorlar hem de bize yön veriyorlar. Projemiz son derece nitelikli bir pozisyondadır. Türk belediyecilik tarihinde ilk defa bizim belediyemiz tarafından gerçekleştirilen bu projeyle yerel medya konusunda bir farkındalık oluşturmak istiyoruz. Amacımız medya mensupları arasındaki niteliğe yardımcı olmak, daha iyi sonuçlar için onları özendirmek ve rahat ettirmektir” dedi.

 

ARSLAN: BU SENE DAHA KURUMSAL HAREKET EDİYORUZ

Konuyla ilgili bir açıklamada proje yöneticisi Belediye Basın Yayın Müdürü Adem Arslan’dan geldi. Arslan açıklamasında teknik bilgiler verirken, etkinliğin ismini değiştirdiklerini belirtti. Geçtiğimiz yıl medya ödülleri olan ismi bu yıl medya günleri olarak belirlediklerini ifade eden Arslan, bu seneki çalıştay konusunun yeni medya ve nitelik sorunu olduğunu kaydetti. Son başvuru tarihinin 30 Eylül olduğuna dikkat çeken Arslan, etkinlikle ilgili hazırlıkların sürdüğünü söyledi. Bu yıl daha kurumsal bir yapı içerisinde olduklarını; bu çerçevede etkinliğe has internet sitesi, sosyal medya hesapları ve iletişim hesapları açtıklarını ifade ederek açıklamalarına son verdi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

ENGELLERİ ÖNCE KAFAMIZDA YIKALIM..!

ENGELLERİ ÖNCE KAFAMIZDA YIKALIM..! TÜRK BÜRO-SEN MERSİN ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA GÜVEN'İN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI NEDENİYLE YAZILI BA...

23 Nisan Bağımsızlık, Bağımsızlık 23 Nisan'dır

23 Nisan Bağımsızlık, Bağımsızlık 23 Nisan'dır 23 Nisan, Türkiye Milli tarihinin başlangıcı ve yeni bir dönüm noktasıdır.
Zaman su gibi akıp giderken…13 Temmuz 2018

Sponsor Alanı


SON HABERLER

Sponsor Alanı

Son Dakika Haber

Sponsor Alanı

 

Her Hakkı Saklıdır - 2012 (Fatma ARIKAN)
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi