gazete anamur
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Sponsor Alanı


Ana Menü

Sponsor Alanı

 

Sponsor Alanı


EN ÇOK OKUNANLAR

Dost Siteler

HAVA DURUMU

ANAMUR

Saat

Sponsor Alanı

 

Ziyaretçi Bilgileri

»Aktif 61  
»Bugün 1094  
»Toplam 5281248  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 52.23.234.7
» Bu sitemizi ziyaretiniz
EĞİTİMCİ YAZAR DAVUT CAN MEYAD'I ZİYARET ETTİ

EĞİTİMCİ YAZAR DAVUT CAN MEYAD'I ZİYARET ETTİ

Tarih 10 Mayıs 2014, 23:45 Editör

Eğitimci Yazar Davut Can; Mersin Yazarlar Derneği'ni ziyaret ederek yayınlamış olduğu kitaplarının tanıtımını yaptı.

EĞİTİMCİ YAZAR DAVUT CAN MEYAD’I ZİYARET ETTİ

 

Eğitimci Yazar Davut Can; Mersin Yazarlar Derneği’ni ziyaret ederek Başkan Rüştü Aydın, Kurucu Başkan Mehmet Reşat Ata, Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Zorba ve Dernek Üyesi Çınar Arıkan ile bir müddet sohbet ederek yayınlamış olduğu; dört kitabının tanıtımını yaptı.

 

 

 

Davut Can; 1973 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Trakya Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Edebiyat Bölümünden mezun oldu. Yazar edebiyat öğretmeni olarak yaşamını Mersin’de devam ettirmektedir.

 

 

KİTAPLARI:

 

“ Başarı Yolunda Gemileri Yakmak” Hayat yayıncılık- 2007, Baskı ve Cilt –Alioğlu Matbaacılık- İst. Editör-Esranur Bayrak. Tür; Kişisel Gelişim. Bu kitap, eğitimini ve kişisel gelişimini en güzel şekilde gerçekleştirmek isteyen genç beyinlere başarının kıyısında gemileri yakmak adına önemli bir eser.

 

 

“ Eğitim Evde Başlar” Hayat Yayıncılık- 2012, Baskı ve Cilt- Alioğlu Matbaacılık- İst. Metin Editörü- Özlem Başboğa, Tür; Kişisel Gelişim. Bu kitapla, çocuğun evde aldığı eğitimin, geleceğinin şekillenmesinde ne şekilde etkili olduğunu görecek ve çocuğunuza vereceğiniz eğitim süresince bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.

 

 

 

 

“Başarı Evde Başlar” Çocuğun başarısında anne- babanın rolü. Tutku Yayınevi-Ank. 2010, Baskı- Ayrıntı Matbaası, Editör- Füsun Dikmen, Tür; Kişisel Gelişim. “ Başarının merkezinde insanın kendisi vardır. Çocuklarımız bizlere cevher olarak teslim ediliyor. Bizler anne baba olarak o cevheri işleyip mücevher yapabilecekken başkalarına emanet ediyoruz. Bu kitapla, elinizdeki cevher madenlerini mücevhere çevirebileceksiniz…”

 

 

 

“ Mutluluk Bakış Açımızda” Hayat Yayınları- İst. 2014, Baskı yeri – Alioğlu Matbaacılık, Metin Editörü- Mina Solmaz, Tür; Kişisel Gelişim. Bu kitapta, kişinin mutluluk, huzur gibi konulur hakkında, duygu ve düşüncelerine olumlu katkı sunmak ana amaç edilmiştir.

 

Haber: Mersin İstikbal Gazetesi

Fotoğraflar: anamursedir.com

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM-BİLİM-TEKNOLOJİ

Mürsel Ferhat Sağlam'dan Girişimcilere Markalaşmanın Kitabı

Mürsel Ferhat Sağlam'dan Girişimcilere Markalaşmanın Kitabı Nisan 2017'de raflardaki yerini alan Mürsel Ferhat Sağlam'ın son kitabı Stratejik Marka Yönetimi, markalaşm...

EĞİTİMCİ YAZAR ÇINAR ARIKAN TARSUS'TA SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ YAPTI

EĞİTİMCİ YAZAR ÇINAR ARIKAN TARSUS'TA SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ YAPTI Çınar Arıkan, Tarsus Adile Onbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Söyleşi ve İmza Günü Yaptı.
NEDEN SESİZ KALIYORLAR?19 Mayıs 2019

Sponsor Alanı


SON HABERLER

Sponsor Alanı

Son Dakika Haber

Sponsor Alanı

 

Her Hakkı Saklıdır - 2012 (Fatma ARIKAN)
RSS Kaynağı | Anasayfa | İletişim

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi